اساس کشی!

بسم رب المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

یادش بخیر... بهمن ماه سال ۸۲ بود که تصمیم گرفتیم برای بهتر و سریع شدن ارتباط بین بچه‌های گروه٬ یک وبلاگ تاسیس کنیم. در آن زمان سایت‌های ارایه کننده خدمات وبلاگ به فراوانی الان نبود به همین جهت معروف‌ترین و ساده‌ترین آن‌ها رو انتخاب کردیم¤ پرشین بلاگ ¤ و در تاریخ سیزدهم اسفند اولین مطلب رو بصورت آزمایشی توی وبلاگ قرار دادیم. اوایل از محیط وبلاگ فقط برای رد و بدل کردن نظرات و آگاه کردن اعضاء از اخبار و تصمیمات گروه استفاده می‌کردیم ولی بعد از مدتی این کار متوقف شد و ارتباطات به همون شکل سنتی تماس تلفنی برگشت. کم کم وبلاگ داشت متروک می‌شد که تصمیم گرفتم با مطالب ادبی- مذهبی وبلاگ رو به روز نگه‌دارم. البته لازم به ذکر است که بقیه اعضاء گروه در این زمان به بهانه‌های مختلف از این کار سرباز زدند و من بی‌تجربه ماندم و وبلاگ آفتاب مهر .!!! البته امیدم به خدا بود و دلم می‌خواست برای خدمت به آقا امام زمان (عج) قدم کوچکی برداشته باشم. خدا پدر و مادر آقای فخر را بیامرزد که کتاب جرعه‌ای از جام ولا را در اختیار من گذاشتند تا در مناسبات مختلف بتوانم از آن استفاده کنم. در این مدت با وبلاگ‌های بی‌شماری آشنا شدم و به تبادل لینک با آن‌ها پرداختم و از نظرات و پیشنهادات دوستان استفاده کردم تا بتوانم وبلاگ را سرپا نگه‌دارم...

خلاصه٬ کار به همین منوال پیش می‌رفت که در طی یکی دو ماه گذشته سرعت آپدیت شدن وبلاگ و سرعت باز شدن وبلاگ پایین آمد.بخش نظرخواهی هم دچار اشکال شده و حتی برخی مواقع صفحه نظرخواهی باز نمی‌شد. ابتدا تصور کردم که اشکال از اکانت مورد استفاده من است ولی متوجه شدم زمانی که صفحات وبلاگ‌های پرشین بلاگ دارن برای باز شدن  به سختی تلاش می‌کنند سایت‌های دیگر به سرعت باز می‌شوند! پس از تحقیقات فراوان! متوجه شدم که اشکال از سرورهای پرشین بلاگ است که تحمل این همه وبلاگ و مطالب رو نداره و حتی پس از حذف هشتادهزار وبلاگ متروک توسط مدیران سایت باز هم سرعت کار با وبلاگ اضافه نشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم یه وبلاگ دیگه باز کنم که هم سرعتش بیشتر باشه و هم امکانات بیشتری ارایه بده...

امروز بالاخره پس از یکسال و نیم وبلاگ داری در پرشین بلاگ و بعد از چند وقت امتحان کردن سایت‌های ارایه دهنده خدمات وبلاگ٬ تصمیم گرفتم به میهن بلاگ نقل مکان کنم. به همین دلیل یه مدت بطور آزمایشی مطالب وبلاگ را در میهن بلاگ  می‌نویسم تا در صورتی که  وضعیت پرشین بلاگ بهتر نشد و یا دیدم که امکانات ارایه شده توسط میهن بلاگ ارزشش رو داره بطور کامل به اونجا نقل مکان کنم.

آدرس وبلاگ جدید aftabemehr.mihanblog.com است البته آدرس aftabemehr.tk همچنان به قوت خودش باقی خواهد ماند و به وبلاگ جدید لینک می‌گردد.

برای این‌که این وبلاگ متروک نشه و برای این‌که یادی هم از گذشته بکنم هر چند وقت یک بار به این جا یه سری می‌زنم. خوشحال می‌شوم که دوستانی که تاکنون به این وبلاگ سرمی‌زدند٬ به وبلاگ جدید هم بیایند و با نظرات سازنده خود مرا در اداره بهتر آن وبلاگ یاری کنند.

از دوستانی هم که لطف فرموده‌اند و به این وبلاگ با آدرس aftabemehrgroup.persianblog.ir لینک داده‌اند تقاضا می‌نمایم که آدرس لینک را بهwww.aftabemehr.tk تغییر دهند.

با تشکر مدیریت وبلاگ آفتاب مهر

/ 1 نظر / 17 بازدید
مریم(یک دنیا پدر)

سلام دوست عزيز . هر جا هستی موفق و مويد باشی . کمک برا اساس کش خواستيد ما در خدمتيما ..... يا علی